Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tänään oli kyllä hullun liukasta, miehen kanssa "lenkkeiltiin" hissukseen. Pitäis kyl kans ostaa ne icebugit! Kävelyn jälkeen supisti ja pisti jonkun reilu puoli tuntia aivan sairaasti! Vääntelehdin sohvalla ja mies silitteli (mun :D) mahaa niin pikkuhiljaa helpotti. Nytkin alko sellanen myllerrys mahassa että auts, osa noista liikkeistä vaan vihloo aivan törkeesti ja joskus tuntuu että alkaa supistamaan tyypin punkeamisen takia
Noh, eipä oo taas tarvinnu sitä murehtia että liikkuuko kaveri vai ei.. Mä oon kans kauhulla odottanut, millon tää helppous pitää maksaa, että onko mulla sit se 47 tunnin synnytys edessä?Joo ei olla normaaleja lähimaillakaan..
Täällä kävi ihme piikki verenpaineessa 150/86 mutta laski sitten jo vartin päästä normi lukemiin (kahvia olin juonut tunti sitten 2 kuppia)
Suoli on tyhjentynyt jo 3 kertaa tälle päivälle ja
Mikään ei oikeen maistu aamupalan sain alas vasta 12 aikaan ja nyt lounas suolatonta juusto tomaatti munakasta chilillä..
Selkään sattuu mutta paskat mulla mitään supistuksia ole hiipi pieni pelko hanuriin että tätäkö tämä on nyt vielä seuraavat 4 viikkoa ????


