T
Tähti ★
Vieras

Heissan!!
Ensinnäkin kaikille tsemppiä ja meille kaikille plussapuhuria!!

Pääsin vasta töistä kotiin, koska töitä on nyt niin paljon. Näköjään lisäksi taistelen nykyään varsin kummallisten asioiden takia
, sillä tämä nuori tyttö määräilee kovasti..... en saisi käydä töissä syömässäkään tai pitäisi olla vain heidän seurassa, firman sopimusravintolassa! Määräily on kovaa ja voimakasta, ihan kaiikin tavoin ja toki ihan kaikille muillekkin tekee sitä

Päätin hankkia nyt salaatit omalle työpisteelle, koska lounarilla saa myös maksaa. Tyttö yrittää nyt siinäkin pistää kampoihin. Kai toki normaalisti jokainen saa syödä omalla lounastauolla, ihan sitä mitä itse haluaa?











Jotenkin kaikki kotona on mullinmallin ja torstai-aamun tarkistus jännittää. Onko vatsassa kaikki hyvin ja mikäli kyllä, millä raskausviikolla?