Minäki haluan tietää piinapäiväkaiman (Jossun) testaukset!!Joo! Tuliko haamu!
Jos et vielä tänään testannu, niin milloin aattelit?
Mä en oo vielä päättäny, jotenki tekis mieli testata jo vaikka huomenna (dpo9), mutta en haluais lannistua jos onkin taaaaas nega. Eli voi olla että en uskalla ennen menkkojen poisjääntiä edes testata

En oo testannut vielä. Nyt vasta dpo 8 että tosi aikaista oliskin. Alkuperäinen ajatus oli testata vasta lauantaina mutta ehkä mä kuitenkin testaan ekan kerran jo huomenna aamulla dpo 9
Huomenna aion vielä sen verran testata, että näen, tuleeko vihdoin nega keskenmenon jälkeen. Jos ei, niin enpä varmaan dpo10 vielä tiedä yhtään mitään. Eli toivon huomiselle vitivalkoista testiä, jotta sitten dpo10-dpo11 mahdollinen haamu tarkoittaisi uutta raskautta. 




Oloista päätellen ovis on jo aika lähellä. Tämä kierto nyt vielä "luomuilua" tosiaan ja seuraavassa kierrossa olisi tarkoitus aloittaa letrotsolit ja päästään inseminaatioon. On siis vähän toiveikkaampi olo, että jos nyt ei plussaa tule niin onpahan apuja seuraavaan kiertoon sitten tiedossa. 