Kiitos vinkistä!Pitää kokeilla. :)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
No nyt alan olemaan huolissani aiemmista vaihtelevista kokemuksista huolimatta! Oireet olleet koko viikon poissa! Ei ole ällöttävää oloa eikä rintojen arkuutta. Kyllä nyt vaan koko ajan pyörii mielessä että tää oli nyt tässä![]()

Illalla katottii mun puhelimesta miehen kans hassunhauskoja Youtubevideoita ennenku alettiin nukkumaan, en voinu olla mahallaan ku tuntu ikävältä, selällään en voinu olla kauaa ja pitää puhelinta käsissä ku kädet puutu kyynärpäistä sormiin asti ja kylellään oli muutenvaan hankala olla Nektari, mulla on ihan sama kun Tanjuliinilla. Noilla viikoilla mitä sulla nyt on multa kans hävis ne vähäisetkin olot ja oireet. Nännit on välillä kipeät mut ihan tavallisessa kierrossakin ne joskus oli.
Olikos sulla menoa tai olitko jo varhaisultrassa vai odotatko np-ultraan asti?
Töissä tietenkin - pahoinvoinnin pahetessa olin vielä asiakkaan kanssa ja hän jäi suustaan kiinni eikä millään meinannut lähteä! Kiva siinä näyttää kohteliaalta ja nieleksiä oksennusta... Eka varsinainen yökkäys tuli heti oven sulkeutuessa asiakkaan perässä.