Olisikohan tuo lääketiede-keskustelu tullut päätökseensä sillä loppukonseksuksella että kirjallinen viestintä ilman äänensävyjä, katsekontaktia, ilmeitä ja eleitä on vaikea laji jossa AINA tulee jonkinasteisia väärinymmärryksiä ja tulkintoja, kun lähdetään puhumaan yhtään vakavammista aiheista?
Hyvän hengen ja positiivisen ilmapiirin vaalimisen nimissä! Ehdottaisin, että jos tuota aihetta on vielä jollakin tarve kommentoida, niin aiheelle perustetaan oma keskusteluketju :)
Tärkeitä aiheita kuitenkin ja kyllä vaikeille ja ristiriitaisisillekin aiheille on ehdottomasti oltava oma paikkansa keskustella! Mutta tämä ketju se ei tästä eteenpäin tuon aiheen tiimoilta enää ehkä ole![]()
Kyllä. Kävinkin jo siistimässä alkuperäisen kommentin, jottei siitä tule jatkossa väärinkäsityksiä, jos joku taaksepäin selaa.
Tosin se ei tarkoita etteikö voisi vielä plussata tässä kierrossa!
Pidetään toivoa niin kauan kun vuoto alkaa! 


Toivottavasti saat selvyyden ja tuo epätietoisuus vaihtuu onnelliseen odotukseen. 
) 
Uutta testiä en uskalla vielä tehä. Maanantaihin mennessä pitäis kuukautiset alkaa. Jos sitten vasta testailis 


