Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

komppaan Frozenia, et mee vaan käymään työterkkarissa tms., jos alkaa tuntua ylivoimaisen raskaalle! tsemppiä kovasti!
varmasti helpottaa, kun duunit hellittää
ja projektin jälkeen yritä sitten pitää vähän aikaa lomaa tai kevyempää työtä, jos mahdollista :)
tuskin pari kuukautta hoitojen alkuun on merkittävä odotus siltä osin. Ja ivf varmaan on teillekin tehokas hoitomuoto :)
koita vähän keventää duunikuormaa, jos vaan mahdollista. Nyt sulla on erityisen hyvä syy huolehtia omasta hyvinvoinnista 
ja napakat vyöt kyytiläiselle
vai onkohan mahdollista, että joku folli on puhjennut myöhemmin ja voisi siitä tärpätä?
minä en oo kuullutkaan noista vasta-aineista, joten en voi siltä osin auttaa.. Meille taidettiin avata vain nuo määrät ja liikkuvuus (julkisella ollaan hoidoissa).
aika on pitkä odotella... Ja odotella... Sitähän tää vaan aina on. Tsemppiä siihen ja elämäntaparemontin jatkoon!
kysyä saa / kannattaa aina, jos jokin askarruttaa. Ei täällä sentään ammattilaisia olla, mutta monella omaa kokemusta monenlaisesta vuosien varrelta.
sanoiko lääkäri, pystyykö jollain vitamiineilla tms. kohentamaan tilannetta? Ja miten nuo vasta-aineet vaikuttaa raskautumiseen? Tsemppiä sinne!
ootko tehnyt uutta testiä? Toivottavasti PAS onnistuu seuraavaan kiertoon. Tsemppiä sinnekin!
Liekö kaamosmasennus, vai mikä niitä oireita tehnyt. Nyt pitää saada unet tasomaan niin sitten taas jaksaa paremmin
