Minttukarkki
Puuhakas puhuja
Nyytti_00 mikä kp sulla on siis menossa? Ja kiitos onnitteluista <3 muille myös kiitoksia vielä :) oon vieläki ihan sekasi! Äskön tein uuden testin 2h pidätyksellä :)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Mulla samanlaisia fiiliksiä välillä, mietin et mitä jos olisinkin vaan sinkkuna ja voisin tehdä mitä lystään. Sit taas kyllä rakastan sitä ukkoa niin paljon etten vois lähtee täst suhteesta ja vauvankin haluan hänen kans. Ja mitä käy jos erottaiskin nyt ja kuukauden päästä huomaan et oon raskaana?


Siksi yritän myös välillä pysyä poissa täältä palstoilta, tulee muuten hirveä hinku tilailla heti kaikenmoisia testitikkuja
Mullakin oli exän kanssa samanlaisia ei-joo-ei -ajatelmia, mutta nykyään kyllä kaikki loksahtanut kohdilleen. Ei kannata ainakaan ajatella että "kenelle kelpaisin"! Monilla miehillä on vauvakuumetta muttei uskalla puhua niin kuin naiset. Ja varmasti kelpaat vaikka kenelle.