Miten sä voit olla noin pieni, siis niinku joka suuntaan? Kateus! Itse kuulun siihen jengiin, joka saa todellakin kulkea koko kesän ymmihinaaja-kaavuussa hokien, että "kuule kun en mä voi tässä sulle nyt vyötäröksi muuttua!"
No kiitos :)
Mä kiitän tässä asiassa äitiä ja isää kun hyvien geenien lisäks oon periny tavan olla koko ajan liikkeellä :) Paitsi nyt kun musta on tullu sohvaperuna :D
mä oon kans kuolannu tuota hymykuopan vuötäröä mut kyllä kun alusta asti on seurannut, niin mun mielestä sulla on jo "iso" maha, kun vertaa mikä on lähtökohta :) ja tietty kun on ton verran pituutta niin onhan se selvää että tuo selkäkohtakin on astetta tilavampi ku meikäläisellä mä vaan kateellisena mietin miltä sä näytät kun pääset laitokselta kotio.... LAITAT SIT HETI MEILLE KUVAA!!!!!!!!
Mä saan koko ajan kuulla kyselyitä, että onko kaksoset tulossa. Siksi oletin että oisin täälläkin isoimmasta päästä... mutta mun mahahan on vaan 105 senttiä! Onhan se näyttävä kun se on kerännyt mittaa suoraan eteenpäin, mutta silti, eikö ne taivastelijat ole ennen nähneet raskausmahaa? KAI SE NYT ON ISO KUN SIELLÄ ON IHMINEN SISÄLLÄ.
Ai hymis oot nii pitkä! No se selittääki. :) Mut kuvia JOO sit heti laitokselta lähettyyn! Mieki haluun nähä mite upeen lähet sielt! :D Pitäsköhä kaikkie ottaa selfiet sillon? :P
Tämmönen töppö ko mie 165cm niin näkyy kaikki helposti! Maha niinkui kaikki muukin..
Joo kaikista kuva laitokselta lähtiessä ja vauvasta tietty kans! ! :)
Sä oot sit hymykuoppa ihan missin mitoissa. :) itsellä kans pituutta 175/6cm. Löytykö siis selitys miksi maha näyttää niin pieneltä? Tosin muuten mulla on jlon perse ja levee lantio :-D en oo noin siro! :)
Vaatteet päällä näyttää masu joskus tosi isolta. Mutta paljaana tuntuu välillä siltä, että onko siellä mitään? Katoaa tyystin :-D
Kyfixfix lupaan jakaa tänne kuvan mun roikkuvasta vatsanahasta heti kun pääsen synnäriltä kotiin, voidaan sit porukalla naureskella miten näytin itseasiassa pallona paremmalta :D
Mun ei tarvi ottaa kuvaa - viimeksikin meni 9 kk että vatsa oli edes vähän "sisällä", näytin siis vielä raskauden jälkeen 9 kk että oisin ollut raskaana.. Jotenkin kai repesi noi vatsalihakset kun ne eivät raskauden jälkeen ikinä palautuneet kiinni :/
Oletan siis myös tällä kerralla että en ole missään mallikunnossa.. :)
Pääasia että peruskunto säilyy hyvänä ja koko perhe voi hyvin <3
Mulle tuli postiin eilen uudet Adidaksen juoksushortsit, niillä sit mennään kun saa luvan hölkötellä
Mulla on aina ollut pieni,todella syvä napa,enkä ole koskaan nähnyt sen pohjaa,mutta nyt se pohja on vähän turhankin lähellä. Tuskin se pulpahtaa ulos. :)