MariQ
Sukkela juttelija
Äääh mä niin tunnen tuon testien polttelun näpeissä :)Heissan!
Onko täällä muita lähiaikoina r-testaavia?
Taidetaan olla aika harvassa, kun ikä on jo korkea.
Käsissä pyörii jo RFSU:n 10mIU testit, muistaakseni ne aikaiset...Mutta nyt matkalla kauppaan, jos löytyisi muitakin. Esim. Clearbluen en hairahdu enää "satavarmasti!":angelic:
Mut mua nyt oikeesti sapettaa että ilmeisesti myöhästyin oviksen bongaamisesta mut täytyy kai sit laskee että se ovis oli eilen ja sen mukaan mennä.
Lapset on saaneet tänään taas kaiken sekaisin ja miehellä kuudes savuton pv, alkaa hänel helpottaa, mut itsel pinna tänää kärynnyt kyllä. Kun ei mitkää sopimukset niinku toimi taas tässä huushollissa.
Heissan!
Toki mietin, että pitäisin miestä puutteessa ens viikkoon, niin varmistaisin sen olevan kypsää viljaa h-hetkenä... mutta en taida malttaa. Ovistestailun aloitin varuiksi jo eilen, ettei mene ohi niin kuin viimeksi. Vielä ei hätää ole 
Luultavasti on dpo8 ovisplussatestin perusteella.
! 
