Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ooh onnea!Odottelin tosiaan uutta kiertoa alkavaksi, ja kun ei vielä tänäänkään merkkiäkään näkynyt niin teinpä mielenhäiriössäni yhden pregchekin pois kaapista…..
Tehty päiväpissasta, ehkä tunnin pidätyksellä.
Voikohan tämä pysyä vielä kyydissä vaikka niin haalea viiva.
View attachment 125365
Viideltä heräsin kipuihin ja nyt vihdoin kp1Eli kierto jäi 34-päiväiseksi. Sehän on jo normaalin rajoissa!
Nyt taas pari viikkoa odottelua ennen kuin ovis alkaa olla lähellä, mutta aika kyllä menee kuin siivillä helmikuisen kanssa. Mikä on kyllä vähän kauheaa, kun töihinpaluukin tulee niin äkkiäMutta asialle ei voi mitään joten koitan nyt vaan nauttia täysillä näistä vikoista viikoista.
OihVoi nautimulla alkoi maanantaina työt, vajaa 2 vuotta vilahti hetkessä. Ja nyt tuntuu niin surkealta miten vähön
Teetkö 100% työaikaa? Osittainen hoitovapaa on kyllä kuin taivaanlahjaVoi nautimulla alkoi maanantaina työt, vajaa 2 vuotta vilahti hetkessä. Ja nyt tuntuu niin surkealta miten vähän yhteistä aikaa on päivisin. Mutta eiköhän tähän totu pikku hiljaa
![]()