Pakko sanoa että miksi kukaan olisi täälä negatiivinen tai hyökkäävä toisia kohtaan? Tai mitenkään ilkeä, paitsi osan vastaukset uusille.
Kaikki jollain tapaa samassa veneessä, kun yritystä ollut pidempään, itselläkin kohta 1,5v.
Kuten sanoin, nii yritin vaan auttaa ajattelemaan jos aika ja mietintä auttais, koska toinen sanoi että tuli yllätetyksi. Yleensä kummiksi pyydetään vain sellasia ihmisiä jotka tosiaan haluaa olla mukana lapsen elämässä ym. Ajattelin asian positiiviselta kantilta. Ilmeisesti väärin tässä ryhmässä, pitääkö täs siis itsekin olla yhtä negatiivinen kuin loppukierron raskaustesti?
Ei kaikkea kannata ylianalysoida ja tunnustella mikä ilmapiiri on. Love and peace, ja mä siirryn takaisin 2020 yrittäjiin, sielä ei oo tullu känttyä niskaan, vaikka neuvoa/auttaa on yrittäny,uudet otettu ilolla vastaan.
Ja ubikinonin ostajat, tokmannilla ollut juuri tarjouksessa netissä ubikinoni Q10 150 mg 13€ (norm. N. 17€) 60kpl paketti. Että löytyy edullisempaakin ja ihan hyvä vahvuus.
Ja ubikinonia kannattaa syödä pitkään, koska sen vaikutuksen esim.munasoluihin tulee 2-3 kk sykleissä. Toivottavasti jollekin olis apua. Plussatuulia :)