Täytyy kyllä sanoa, etten meinaa uskoa noita
Viiman miehen siskon juttuja todeks.

Ei voi olla noin..anteeksi nyt..tyhmää ihmistä olemassa.. Huhhuh.
Mä en nyt millään muista mitä kellekin piti sanoa, teiltä naisilta kun tuota tekstiä tulee ihan kiitettävästi. Oli pakko poistaa sovellus kännykästä, kun en ois muuta tehnykään kuin selaillu foorumia. Meinas lyödä vähän yli.
Piipaalle ainakin tervetuloa, toivottavasti siellä olisi pieni kyydissä.
Sunlight toivon todella ettei tarvitsisi liittyä seuraavaan ketjuun, mutta mikäli ei tärppää niin siellä ollaan.
Sydänkäpynenkö oli negan saanut mutta tätiä ei näy? Koska aattelit testailla uudelleen jos ei vuoto ilmaannu?
Mitäs
Minlexille kuuluu? En oo pariin sivuun törmänny. Tais mennä aika samoissa kierroissa jos oikein muistan.
On. Pitäis ottaa rauhallisesti, mutta odottavan aika on pitkä. Kp23 ja rinnat on kaks päivää ollut vähän kipeät tai siis enemmänkin turvoksis. Tuntuu että ne painaa tosi paljon. Tietysti tästä elättelen pieniä toiveita, että tärppi olis käyny mutta en jaksa uskoa. Päätin jatkaa painonpudotus-projektiani, vähän päässy lipsuun tässä viime viikkoina.

Vielä olis reilu kymmenen kiloa ylimääräistä tähän runkoon. En vaan oikein tiedä kuinka tää laihduttaminen ja vauvatoiveet sopii yhteen.
