Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
![]()
Näkyykö tässä jotain..? Epätietoisuus jatkuu vain![]()
Tänään oletettavasti dpo 10 ja aamulla tein piruuttani digin - ei raskaana. Piruuttani myös avasin koko mööpelin ja tämmöistä sain näkyviin. Antaako Clearbluen viikkodigi aina tämmöiset vaaleat, hailakat viivat vai voiko (ja uskaltaako) tästä päätellä että olen raskaana mutta HCGtä sen verran vähän aamupissassa ettei kunnon tulosta antanut?
Täällä epätoivoisesti yritän etsiä plussaa.... Pientä ruskeaa tuhrua tuli eilen muttei kuitenkaan ole vielä alkanut vuoto. Niin kauan toivo elää. :D
Tämä kuva aamulla ilman muokkausta
![]()
Tässä kontrastia lisätty
![]()
Testi mulle tuntematon (espanjan apteekista), viivan paikkaa näyttää heti alussa, eli kysymys kuuluu onko väriä..?dpo ei varmuutta, ehkä 11 tai 12.
Joo, just tuossa itsekin Googlea selailin ja luin samaa. Se pieni toivon kipinä mikä väkisinkin tuli pintaan niin lässähti saman tien..Digitesteissä näkyy aina kolme viivaa, riippumatta onko raskaana vaiko ei. Noita on vaikeeta tulkita mutta googlen kautta voi löytää kuvia avatuista digitesteistä.
Kyllä ihan punaväriä tänne asti huokuu tuo. Plussa! :)
![]()
Ylempänä eilinen, alempi tämä aamu. On se vahvistunut.![]()