Mulla on ihan järkky suolasen himo. Yks aamu vetelin jo sipsejäkin kun tuntui ettei mistään saa tarpeeks suolaa. 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Huutelen eri ryhmästä, että mun mielestäni jopa parempia kuin Namituvan ovat Fazerin Salta Katten. Niitä karkkipussissa olevia (ei askissa tai irtokarkkeja) kuulemma saa syödä raskaana. Ovat ainakin auttaneet mun himoon ja taitaa olla jo viides pussi menossa.Namitupa, sieltä oon tilannut ja ne on tosi hyviä!![]()

Nämä on ihania! Mistä olet löytänyt? Ostin itse Fazerin tehtaanmyymälästä mutta valitettavasti vaan yhden pussin…Huutelen eri ryhmästä, että mun mielestäni jopa parempia kuin Namituvan ovat Fazerin Salta Katten. Niitä karkkipussissa olevia (ei askissa tai irtokarkkeja) kuulemma saa syödä raskaana. Ovat ainakin auttaneet mun himoon ja taitaa olla jo viides pussi menossa.![]()
Citymarketista löysin.Nämä on ihania! Mistä olet löytänyt? Ostin itse Fazerin tehtaanmyymälästä mutta valitettavasti vaan yhden pussin…

Ja nyt mua himottaa subiOikeestaan mitään protskua ei oo tehnyt tänään mieli ja aika hiilaripitoisesti onkin tämä päivä tullut syötyä. Illasta söin kyllä puolikkaan subin, niin sai edes jotain proteiinia. Hirveesti himottaa sipsit.
Tää on tuntuu aika vahvasti menevän näin, että yks kertoo mitä se himoitsee/on syönyt ja sitten muut alkaa himoitsemaan sitä samaaJa nyt mua himottaa subi![]()
Mulla kävi tää sama ja vedin kolme päivää putkeen hesen juustohamppareita…Noh, muakin alkoi himottamaan se hese, kiitos niille jotka täällä siitä kauheena puhui...Tilasin ja aloin syömään raneja, ne oli hyviä, mutta paprikamajo ei kelvannut vaikka normisti onkin tosi hyvää. Eikä kyllä se tuplajuustokaan oikein meinannut upota, se maistui kyllä tosi hyvältä mut samaan aikaan ällötti jotenkin tosi paljon
No, söin sen hyyyyvin hitaasti, siis mulla meni tunti tuplajuuston syömisessä ja vikaa haukkua en pystynyt syömään loppuun
![]()