Terveystiedot --> käynnit ja hoitojaksotSiis mulla ei mitään tuloksia ole tullut omakantaan! Mistä näet ne Eloinen17? Ja kauanko meni kokeiden jälkeen?
Siellä piäisi olla neuvolakäynti merkattuna ja perässä tummennettu teksti jossa lukee hoitokäynnin tutkimukset tai jotain sellaista. Sitä klikkaamalla saa auki. Tulokset siellä itellä 2-3 päivää testien jälkeen. Itse jouduin uusimaan virtsakokeen ja uudet tulokset oli perjantaina kun keskiviikkona vein purkin..
oon käyny jo ekassa neuvolassa ja verikokeissa tota ultraa varten mutta ei multa mitään pissijuttuja oo pyyetty. Sano vaa neukkutäti että ens kerran ku sinne meen ni pissin siel ja katon ite siitä ne valkuias ja sokeri arvot... kuinka sitä voikin ihminen unohtaa kaiken edellisestä raskaudesta viidessä puolessa vuodessa paitti itte synnytyksen 


