DoubleHappy
Silmät suurina ihmettelijä
Mulla ollut yllättävän ja ihanan vähäoireista. Ruokahimoja on, tai tarkemmin ruokia, joita en ollenkaan halua. Ja vähän tavallista väsyneempi, mutta muuten ei mitään ihmeellistä :) Viimeksi oli paha olo melkeen puoleenväliin, joten ei auta kuin toivoa, että nyt pääsis vähemmällä :)


Mies on naureskellut mulle kun en muista mitään enkä pysty keskittymään. Tänään sai jopa liukuportaissa varoittaa etten ois lyöny päätä tolppaan ku yritin kuikuilla alemmaksi. Saa nähdä mitä töissä tulee kun isot projektit päällä mitä pitää vetää.
Onneksi työkaverit on etupäässä miehiä niin eivät toivottavasti osaa yhdistää raskauteen.
Pää ei kans pysy lukana, työasiat pystyn hoitamaan mut kotona en muista yhtään mitään. Joka aamu mietin et otinko jo vitamiinin vai en
ajoittaista pahoinvointia on, yhdistän sen myös kyllä valvottuihin öihin, ei oo paljoa tullut nukuttua plussauksen jälkeen kun jätin sen melatoniinin tietty pois.
Melko normaalia mulle, mutta nyt vielä pahentunut
Mieski jo naureskelee, että mitä nää aivot on sitte loppu ajasta
Mistä lie johtuis tämmöinen 


