Lääkkeellisen tyhjennyksen kokemuksia!

  • Ketjun aloittaja Ketjun aloittaja MariQ
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
@taenuska , no siis koska olen lääketieteellinen kummajainen, eikä tosiaan tyhjennyksellä tullut mitään vuotoja ja ne vuodot, mitkä siihen loppuivat, olivat olleet ihan hailakan pinkkiä pyyhintää.

Viikko edellisestä käynnistä uudestaan samalle lääkärille ultraan, jolloin todettiin, että kaikki on poistunut (vaikka niitä vuotoja ei yhtään ollutkaan) ja lääkäri sanoikin ihan suoraan, jos ei olisi itse viikkoa aiemmin ultrannut, niin olisi ihmetellyt mitä ihmettä ultrassa oli oikein tehty. 😅

Mutta tosiaan, itsellä oli kuitenkin tällä kertaa vai tuulimuna, joten huomattavasti vähemmän olisi ollut poistuvaakaan, kun vertaa vaikka omaan marraskuiseen 8+5 keskenmenoon, vaikka ultrassa kyllä ensimmäisellä kerralla näkynytkin vielä materiaa.
 
Takaisin
Top