Kumpare Vauhtiin päässyt keskustelija Tänään klo: 09:33 #15,101 Täällä alkaa lämmöt olla sillä tasolla, jonne yleensä tippuvat kun menkat alkaa. Siitä sitten menkkojen aikana hivuttautuvat alaspäin, ja ennen ovista tulee kunnon lämpökuoppa. Veikkaan, että tänään tai huomenna holahtaa.
Täällä alkaa lämmöt olla sillä tasolla, jonne yleensä tippuvat kun menkat alkaa. Siitä sitten menkkojen aikana hivuttautuvat alaspäin, ja ennen ovista tulee kunnon lämpökuoppa. Veikkaan, että tänään tai huomenna holahtaa.
Hessufi Silmät suurina ihmettelijä 28 minuuttia sitten #15,102 Dodiii eiköhän tämä kierto ollut tässä. Dpo 11 ja lämmöt 36.76 huoh. Liitteet Screenshot_20260512-080536~2.jpg 196.1 KB · Katsottu: 6
Mamiksx5 Sanavalmis juttuseppä Syyskuiset 2024 18 minuuttia sitten #15,103 Ja täällä sitten tultiin vähän alas. Seuraavat kahden päivän lämmöt ei oo niihin luottamista kun yövuorot edessä . Testi nega. Tänään on vähän plääh olo. Kun sitä plussaa niin toivoisi No ei se auta itku markkinoilla. Liitteet IMG_1677.jpeg 279.1 KB · Katsottu: 3
Ja täällä sitten tultiin vähän alas. Seuraavat kahden päivän lämmöt ei oo niihin luottamista kun yövuorot edessä . Testi nega. Tänään on vähän plääh olo. Kun sitä plussaa niin toivoisi No ei se auta itku markkinoilla.