Helena80
Keskustelun kolmiottelija
Kiitos kysymästä :) Kp22, dpo6. Terolut -kuuri loppusuoralla. En tärppiä odota kylläkään, on vaan sellainen tunne. Jos nyt plussaisin, olisi la sama päivä kuin esikoisellaOnnea plussanneet
Täällä dpo10->kp1. Eihän tuo luteliaali luomuna kovin kummoinen ole. Onneksi olin koko päivän kaverin kanssa kameramessuilla, niin en ehtinyt v*ttuuntua asiasta.
Musta marraskuu on ihana! Oma on syntynyt joulupäivänä, enkä olisi voinut toivoa parempaa päivää. Jos vaan saan joku päivä vauvan niin suoraan sanottuna mulle on ihan yks hailee millon se syntyy, se päivä tulee olemaan paras päivä ikinä!
Huomenna sitten ilmoitus polille ja varailemaan folliultraa. Kp3-7 letrot naamaan ja paljon rukoilua että ajoitus osuu kohdalleen että päästään inssiin.
Mites Helena ja Monette?
15.11. Hän syntyi 28.11.08. Rakastan talvivauvoja, niitä mulla on kaksi. Kolmas on elokuinen ja huh, oli kuuma loppuvaihees. Hänkin meni kaksi viikkoa yli 

Nyt jo kolmas inseminaatio tehtynä 
