Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Minusta tulee korkeintaan jotain ähkäisyjä tai joku yksittäinen murahdus, jos on jotain maksimipainoja. En tiedä missä välissä ääntelisin enemmän, kun pitää useissa liikkeissä pidättää happea että paineet pysyy jne. eikä oo muutenkaan itelle luontaista. Joskus kyllä vaikka kovan sarjan päätteeksi saattaa joku kirosana tulla, jos on treenikaveri mukana.Vähän erikoinen kysymys, mutta tänään oli vähän sellainen ketutuksenpurkutreeni eli ladoin painoja aina vähän liikaa ja siinähän sitten tuli ähistyä ja puhistua ihan eläimellisesti... Eli treenaatteko koskaan salilla niin kovaa, että teistä lähtee eläimellisiä ääniä treenin lomassa?
Mie saatan toisinaan kirota, äristä ja murahdella kuin tehokkaampikin painonnostaja, mutta olen myös törmännyt tyyppeihin, joista ei lähde ikinä mitään ääntä.![]()
Onnea kisoihin! Kuulostaa kyllä hauskaltaTäällä on juoksuharrastus tullut kuvioihin ja lauantaina juostaan Kokkolassa ekat kisat, 5km tosin mutta kisa kuin kisa. Nyt vaan en ole voinut hetkeen juosta kun pohje ottanut itseensä, mutta tänään hieroja ja lauantaina juostaan maltilla. Pääasia että tulee käytyä, en mitään enkkoja ollut sinne menossa tekemäänkään.
Salitreenit on nyt jääneet todellä vähiin, eli nolliin, saapa nähä tuleeko innostus niihin uudelleen.
Kiitos, mielenkiinnolla odotan kans tuota kisaa että miten muidun käy.Onnea kisoihin! Kuulostaa kyllä hauskalta
Mulla on tänään kroppa aivan romuna! Vaikka luulin eilen tehneeni ihan kevyesti tunnustellenJoka lihasta särkee. No, kyllä se tästä. Olkapään luulin olleen jo kunnossa mutta vanha kiertäjäkalvosinvamma ilmoitti heti itsestään kun eilen kokeilin pitkästä aikaa penkata. (Pelkkä tankokin tuntui raskaalta
) Nyt sitten pakko alkaa oikeasti tehdä niitä fyssarin kumppariharjotteita, kun ei tuo olkapää tullut kuntoon levollakaan.