Zebra
Näppärä viestien naputtelija
Pääsi itku, kun yhdeksästä hedelmöittyneestä alkiosta vain kaksi kehittyi pakkaseen asti. Menee pa5kan tuurin piikkiin, mutta silti.Tuntui heti ettei tällä tuoresiirtokaverillakaan kovin hyviä mahdollisuuksia ole, vaikka ovathan kohtu ja laboratorion lämpökaappi vähän eri paikkoja.
@Kali listasikin jo lääkehaittoja. Täällä käytössä Cyclogest ja oireena finnit sekä ylä- että alapäässä. Ei edes murrosiässä näin paljoa ollut. Muuten ollut suhteellisen tavallista oireiden suhteen, mitä nyt tissit normaalia isommat mutta johtuu varmaan ivf-stimulaatiohormoneista.
Olen pahoillani. Onpa ikävä kato käynyt teillä
Ahaa, mullakin on Cyclot käytössä ja just tänään mietin et miksi on finnejä pepussa, _rinnoissa_ ja selässä. En osannut yhdistää kun ei oo aiemmilla cyclokierroilla ollut.