Miä oon muistaakseni 25mIU testeil saanu positiivista sinä päivänä kun menkkojen ois pitän alkaa, mut aiemmin ei niillä ilmeisest hyödytä testailla.
Kiitos Unicorn17 <3
Kiitos Unicorn17 <3
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Missä kierron vaiheessa sulla alkaa tiputtelua? Itse puhuin mun tiputtelusta gynelle ja sain keltarauhashormonista tukea loppukiertoon.
Voisko meinata ovulaatioo? Jos se plussa meni tosiaan edellisenä yönä ohi ja vajaa vuorokauden kuluttua illalla kivut? Millanen olo tänään? Ootko testannu vielä?No nyt on kyllä vähän jännä fiilisVasempaa puolta alavatsasta riippaili töissä ja nyt on koko alamaha jotenkin kipeä tai tuntuu sellaselta turpeiselta. Vähän vihloo välillä vasempaan ja sitten taas sellaista painetta koko alueelle.
Tein äsken vielä yhden o-testin ja näytti omaan silmään hiukkasen vaaleammalta kuin aamusellamitä tää nyt meinaa??
Millasia ne keskimmäisen tikun viivat oli luonnossa? Ettei ois niin että nännit alkan kiepeytyy oviksen jälkeen.. Oli miten oli niin ihanaa treffi-iltaa ja tärppi onneaAinii ja eilen oli vähän arat nännit ja tänään ihan kunnolla kipeet! Sori tää järetön omanapailu :D
