Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Todettiin keskeytynyt keskenmeno, HcG oli yli 15000, mutta sikiötä ei löydy, ruskuaispussi ja sikiökalvot kylläkin. Kontrolloidaan 14.5. ja sit tyhjennys jos ei ole itsestään alkanut.
Poistan itseni ryhmästä kun saan aikaiseksi.
Voi ei! Kovasti voimia <3Todettiin keskeytynyt keskenmeno, HcG oli yli 15000, mutta sikiötä ei löydy, ruskuaispussi ja sikiökalvot kylläkin. Kontrolloidaan 14.5. ja sit tyhjennys jos ei ole itsestään alkanut.
Poistan itseni ryhmästä kun saan aikaiseksi.
Sinänsä hyvä että selvis nyt eikä myöhemmin, ei tarvi elää siinä epätietousuudessa enempää, vaikka tiedän sen olevan laiha lohtu..Voi kamala.Todettiin keskeytynyt keskenmeno, HcG oli yli 15000, mutta sikiötä ei löydy, ruskuaispussi ja sikiökalvot kylläkin. Kontrolloidaan 14.5. ja sit tyhjennys jos ei ole itsestään alkanut.
Poistan itseni ryhmästä kun saan aikaiseksi.
Kyllä tämä tästä, päivä kerrallaan. Nyt odottelen, että alkaisi vuoto itsestään. Haluaisin välttää lääkkeellisen tyhjentämisen, kun imetän esikoista edelkeen, ja niistä keskeytyslääkkeistä olen löytänyt vain keskenään ristiriitaista tietoa. 