Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Parhaille ystäville olen kertonut, kun he myös tiesivät yrityksestäkin. Miehen kanssa ollaan yhdessä sovittu, ettei muille kerrota mielellään ennen kuin ensimmäinen ultra on käyty. Jouluna olisi ihana kertoa (ja tarkkaavaiset sukulaiset varmaan huomaavatkin, kun herkkugraavit jää mun osalta syömättä), mutta luulen, että saadaan ultra vasta joulun jälkeen -eikai se sentään ensivuoden puolelle voi mennä??![]()
Kerrottiin perheille jo ennen ensimmäistä neuvolaa, mies ei halunnut enää salailla. Nt-ultrakin on vasta 8.1.16, eli tosi kauan olisi joutunutkin odottamaan. Ihan hyvä näin, kun väsymys on kamala -tietävätpä syyn. Töissä kerron kyllä vasta ultran jälkeen, vaikka mies onkin jo myös töissä kertonut iloisesta tapahtumasta. :)
en tajua miten se niin paljon jännitti. Pikkusisko odottaa myös esikoistaan mutta on pidemmällä. Viikkoja on toki vasta 7+4 mutta koska ultrassa saatiin varmistus nii ois voinu jo kertoa joillekkin. Nyt harmittaa ku en saanu kerrottua ja en tiiä millon oltais kaikki samassa paikkaa :D