Kiitos naiset tsempeistä <3
Täällä kivut eilen laantui kun pysyttelin vaakatasossa lasten päikkäreiden ajan..nyt selkää jomottelee satunnaisesti, ei onneksi jatkuvaa.
Täällä meidän paikkakunnalla kun ei ultraan pääse tosta noin vain soittamalla, Pitäs ensin mennä omalle lääkärille joka laittaa lähetettä eteenpäin ja sit menisi ties kuin kauan ennenkuin pääsisi äippäpolille ultraan. Meillä kun on niin käppänen tk, ettei sieltä ultravehjettä löydy..
Mehiläiseen en enää aikaa saanut, en myöskään terveystaloon joten varasin kylmästi ajan yksityiselle gyneasemalle, aika tänään klo.17. Uloshan en sieltä selviä alle 180-200 euron mutta tämän ahdistuksen rinnalla Se ei tunnu missään!
...eli pitäkää naiset mulle peukkuja klo.17 aikaan <3 ...hirveän toiveikas en ole, enemmänkin yritän osata varautua pahimpaan.