Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Miten hassulta tuntuikaan!!Siinä vyön tiedoissa oli merkitty kokojen tuumamitat. Tarkistin ja s-koko oli ihan ok ainakin ilmoitettujen mittojen perusteella.Minun doppleri on alilta. Karvalakkimalli, toimii kuten pitääkin. Tilattiin myös tukivyö, joka jo tulikin. Kannattaa lukea niitä käyttäjäkokemuksia eri kokoisista tuotteista eli kokomerkinnöistä, aasialaiset naiset kun ovat kovin siroja meihin länkkäreihin verrattuna.
No jaa, juu.... Matala verenpaine on kyllä mutta koskaan ei oo tollai alkaneet kädet täristä. Unohdin soittaa sinne neuvolaan ja kysyä asiasta, oli kiireinen työpäivä. Pitää huomenna koittaa muistaa soittaa. Voi tosiaan olla sitäkin; olin kuitenkin syönut joku muutama tunti aiemmin ihan hyvin (ruuan ja jopa jälkkäriä), eikä nyt oo kyllä painossa sillai muuta kuin et sitä alkaa kohta olla liikaa. :D^Mulla matala verenpaine on tehnyt tuota. Tai anoreksia-aikoina matalan verenpaineen ja syömättömyyden/alhaisen verensokerin yhdistelmä.
Toi uikkari on sellanen haalarimallinen joten se ei ainakaan oo päässyt liikkumaan. Sen lisäks uv-hattu, jonka takaosa suojaa myös yläselkää. Ei tossa hirveesti ihoa auringolle altistu. :D![]()
Muualla liikkuessa sit ollut pääasiassa rattaiden varjossa, mut välillä myös hetkittäim auringossa t-paita ja shortsit päällä ja sillon 50-aurinkorasvaa. Oliskohan ne sit kuitenkin hikinäppyjä. Täytyy seurailla. Ei onneks näytä vaivaavan mitenkään.