Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari



Tässä minun, tänään rv5+0 ja dpo20 arviolta
View attachment 95536
Digi sanoi kylläkin vielä 2-3
Testaan vielä digillä varmaan sunnuntaina ja toivon todella, että näyttäisi sen +3![]()
Varmasti pian näyttää +3No nyt on jo yli leffaviivoista!Varmasti pian näyttää +3
![]()
Toivotaan, että loppuviikosta 
Tässä minun, tänään rv5+0 ja dpo20 arviolta
View attachment 95536
Digi sanoi kylläkin vielä 2-3
Testaan vielä digillä varmaan sunnuntaina ja toivon todella, että näyttäisi sen +3![]()
hyvältä näyttää
Mehevä viiva @Mintsy !
Täällä omat vahvistuneet viivat! Vahvistusta tapahtunut. Ylempi normi pregcheck ja alempi apteekin ultra. Yllättävää, et vähemmän herkäs testis vahvemmat viivat! Tohon apteekin ultraan sain maanantaina ekan käänneltävän ja väänneltävän haamun.
karkeesti laskettuna dpo21 olis vasta 3 (koska viikossa 7 päivää :angelic: ja hcg nousu yksilöllistä) ja siitä eteenpäin 3+älä hättäile!
hyvältä näyttää
![]()

Juu täytyy hakee huomiseks lisää pregcekkeiPientä tummentumista voisi olla ja huomenna jo ehkä selkeämpi erolaitahan sitten jo uutta kuvaa tänne!
rfsu punasil en oo viel testannukkaa.Juu täytyy hakee huomiseks lisää pregcekkeirfsu punasil en oo viel testannukkaa.
On kylläHalpa tapa saada hyvä mieliRFSU:n testejä on moitittu monessa ketjussa, en tiiä kannattaako niitä ostaa ainakaan.
kaikki ei tosiaan ymmärrä tätä päivittäistä testausta, mutta meitä on onneksi moneen junaan. On siis valmiina niitä rfsu. Mut paremman vertailun vuoks täytys ostaa niit pc