Vastavirran akka
Sanavalmis juttuseppä
Mutta ovuloimattomia kiertoja mulla on ollut ennenkin, eikä kierto ole pidentynyt. No kyllä ne kohta alkaa. Odottavan aika on vaan pitkä ja pms täyteinen. Nyt sen huomaa, miten terot vaikuttaa tuohonkin.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Näyttää vetävän meilläkin, koska purkkini vajenee ihmeellisesti. Minä vedän d 100 ja fooli 800.Mies vetää foolia 400 ja dtä 50 tai 100. Mutta ei raskaantumistarkoituksella.


Kiitos kannustuksesta taas tähti.:)Kosmoskukka :) Nyt kun sait Letrot, niin viiva varmasti/ oletettavasti vahvistuu täysin vahvaksi
Toivottavasti sait miehen kaadettua ja siipat sisässä?![]()

Mielenkiinnosta kysyn, että kuinka paljon vedätte foolihappoa ja d vitamiinia?

?Tiedän, mutta se tarkoittaa myös, että suosituksia noudattamalla ei tule myöskään omega3:a liikaa, koska kalan syönnissä on muutenkin rajoituksia. Kaksi kärpästä yhdellä iskulla. Sinähän kysyit, pitääkö kalan syöminen lopettaa liian omega3:n pelossa.Joo mutta se ei ole omega 3:n takia, vaan dioksiinin ja elohopean, joita on joissakin kaloissa.