Terveisiä vaan kaikille Pera Pervoille, jotka tätä(kin) ketjua käyvät lukemassa. Milloinkahan ylitetään jonkun valtamedian uutiskynnys? "Raskaana olevien naisten villit jutut, katso itse lisää linkistä!"
Tännehän on tullut monta sivullista asiaa yhden illan aikana!
Mä en kyllä myöskään tajua, että miten sinne voi lipsahtaa vahingossa? Silloinkin kun meillä on luvan kanssa kakkosessa käyty, niin on kyllä perille pääsy ollut aikamoinen tuskien taival... Vaikka miten on liukkaria mukana. No okei, kerran siellä on vissiin "vahingossa" käyty ilman liukkaria, kun oltiin kännissä. En ehtinyt kummemmin estellä kun tajusin mitä mies yrittää. Mut ei se silloinkaan ihan vauhdissa sinne uponnut. Se tais itseasiassa olla paras kerta kaikista, tuntui jopa ihan kivalta... Mut silti vähän ärsytti ja oli hyväkskäytetty olo. Muuten en kyllä kakkoshommista juurikaan tykkää.
Ehk meil jolle on lipsahtanut kakkoseen vahingos ni on sit vaan tosi löysä kakkonen No, ei mut näemmä se lipsahtaminen on mahollista ku niin "monelle" on käynyt niin.
Kyllähän semmoinen henkinen takakireys vaikuttaa asiaan aika paljon, jos vaikka vertaan omia kokemuksiani humalassa rentona autuaan tietämättömänä tulevasta vs. selvin päin suoritusta kauhulla odottavana.
Tässä ikävämpi silakkatarina: Kuulin yheltä exältä, eräästä nuorten miesten porukasta, jotka oli poiminu jonku nuoren daamin baarista himaan. Olivat sit porukalla hommailleet jotakin, ja kun nainen oli sammunu, sen pilluun oli työnnetty joku jäätävän kokonen jäinen kala. No aamulla se kala oli tietysti osittain sulanu, vaurioittanu paikkoja eikä tää tyttö saanu sitä ulos. Tää kala jouduttiin leikkaamaan ulos ja tää tyttö menetti (muistaakseni) lisääntymiskykynsä
Inhottavii tommoset. Siin ei oo taas kauheesti järkee käytetty.
Mitä tästä opimme? Älä tunge/anna kenenkään tunkea ylimääräisiä esineitä (varsinkaan kaloja) epämääräisiin reikiin kehossa.
Hyi helv*tti mä vihaan kaikkia seksuaalista väkivaltaa tekeviä! Itsellä kokemusta sellaisesta vanhemman pervon "vallankäytöstä"-ja oi että pistää vihaksi kaikki miehet joille seksin ydin ei oo mennyt perille..omalle pojalle meinaan kyllä erittäis selvästi selittää mikä EI MISSÄÄN NIMESSÄ oo sallittua- nuoret tytöt on niin vietävissä että hirvittääääää!!!