@Daadirlandaa miten menee?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Kyllä aamuinen dpo10 earlyllä oli viivanpaikkainen. Se jännästi siinä 3minuutin kohdalla oli selkee viivanpaikka ja sitten enää ei sitäkään. Meinasin ton yhden earlypaketin vielä uittaa, huomenna ja ylihuomenna. Sitten saa olla.@Daadirlandaa miten menee?
No niin pidän sulle peukkujaKyllä aamuinen dpo10 earlyllä oli viivanpaikkainen. Se jännästi siinä 3minuutin kohdalla oli selkee viivanpaikka ja sitten enää ei sitäkään. Meinasin ton yhden earlypaketin vielä uittaa, huomenna ja ylihuomenna. Sitten saa olla.
Miten sulla. Alkoiko vuoto jo? Vai myöhässä![]()
En nyt tiedä...hullua päässä ja testasin nyt vielä illalla. Se onkin kaksi viivaa siinä...No niin pidän sulle peukkuja
Huomiselle odotan alkavan, tänään jo vähän lämmöt tipahti niin huomenna toivottavasti sit päästään uuteen kiertoon![]()
OikeestiEn nyt tiedä...hullua päässä ja testasin nyt vielä illalla. Se onkin kaksi viivaa siinä...Haalea on. Nyt sitten OIKEASTI ylihuomenna katson onko vahvistunut..