Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari


:) Esikoisen imettämisen lopettamisesta on noin 13kk. Tänään 11+0. Ei ollut ainakaan viikko sitten ja tätä kirvelyä jatkunut jo reilun kuukauden. Ajattelisin että liittyy kohdun kasvuun?Eihän sulla Caarina vaan ole pissatulehdus? Kannatta käydä tarkistuttaa, jos on vähänkin epäilys. Tutulla meni kesken, kun pissatulehdus levisi kohtuun.
Imetin kuopusta puolivuotta ja neidin oltua kolme, tuli maitoa puristettaessa vieläkin :-D hiljalleen loppui ja saunatipat loppuivat.Äskön saunassa huomasin vaalean pisaran nännin päässä ja kun puristin, niin sieltähän tuli maitoa:) Esikoisen imettämisen lopettamisesta on noin 13kk. Tänään 11+0.
Taidetaan tässä raskaana olla, vaikka välillä vähän epäilyttääkin. Onneksi tiistaina neuvolalääräri ja keskiviikkona np-ultra.