Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Juu sukupuoli pitäis samalla selvitä. Paitsi jos se on joku ongelmatyttö. Meni vähän ohi mitä se kätilö selitti. Moni on sanonu et iha turhaa mitää huolehtii, kaikki on kuitenki hyvin. Ei oo helppoo olla miettimättä asioita. Mies oli vähä sitä mieltä et jos se on down- tai muu ongelmainen ni sitten on. Mietitään lisää kuha tulokset tulee.
Hyvin pian jo totesi, että niska on jo näöltään ohut ja mittauskin osoittautui normaaliksi. Kaikki muutenkin näytti olevan hyvin, sydänäänetkin kuultiin ensimmäistä kertaa, 167. Maltilla saatiin katsella, ei tuntunut olevan hoppu lainkaan, jäi kiva tunne koko vastaanotosta. Istukka on edessä mikä varmasti vaikuttaa siihen, etten kovin aikaisin tunne liikkeitä, voi kuulemma hyvin mennä viikolle 24 eli elokuuhun ennen kuin alkaa tuntua. Varsinkin kun on esikoisesta kyse, ei ehkä osaa kuulostellakaan miltä pitäisi tuntua.
Helpottunut olo, ekasta kolmanneksesta selvitty. La ultran mukaan 26.11. kun neuvolan mukaan 29.11., päivä ei tietystikään noin pienellä erolla muuttunut. Mutta milläs päivällä ootte poksautelleet jos eroja ultrassa todettu, ultran vai neuvolan arvion mukaan? 