Kuorintojaki kokeiltu. Kaikki maan ja taivaan väliltä.. Tää on ihan jotain uskomatonta. Mulla oikeesti loksahtaa suu auki jos niissä tuloksissa ei oo yhtään mitään!! Ei tää tämmönen vaan oo normaalia enää. Itsekkin suosin mieluummin luonnollista tottakai, mutta nyt on pakko kääntyä lääkevoiteiden puolelle ku muu ei auta enää. Eihän tästä tuu mitään enää, että ei voi edes nukkua ja koko ajan on kun persiille ammuttu karhu. Oikeesti uskalla edes ukolle avata suuta ku sieltä tulee vaan vittuilua. Ukko parka!
Toi kortisoni on oikeesti tällä hetkellä ainoo, joka auttaa edes hetkeks. Ja mietin tässä kovasti, että miten kovaks voi kutina enää mennä.. Toivottavasti toi voide auttaa sinne tuloksiin asti edes..
Huhtikuisista kuokin kommentoimaan.. En tiiä mitä oot kertonu tosta kutinasta ja sen syystä mutta tuli mieleen että luin yhtä blogia missä kirjottajalla oli raskausihottumaa ja hän kertoi siinä ettei muu auttanut kutinaan niin hyvin kuin ruokasooda.. Tästä voit lukea enemmän http://kuukatriina.blogspot.fi/2015/10/sain-ihan-mielettoman-ihania-ja.html?m=1
Toivottavasti pisn helpottaa :)



