CJK-84 Oman äänensä löytänyt 7 loka 2017 #1 Onko muilla tullut vuoroa seksin jälkeen? Mä oon täällä ihan tippa linssis, että onko kaikki hyvin! Pitää seurailla tilannetta, että jää jääkö tähän vai.. Onko muilla ollu samaa?
Onko muilla tullut vuoroa seksin jälkeen? Mä oon täällä ihan tippa linssis, että onko kaikki hyvin! Pitää seurailla tilannetta, että jää jääkö tähän vai.. Onko muilla ollu samaa?
S Susannna Sanaisen arkkunsa ammentaja Syysmammat 2016 Toukomammat 2018 7 loka 2017 #2 Ei tässä raskaudessa mutta muissa on ollu. Ihan normaalia, voi johtua kuivista limakalvoista. En ois huolissaan jos ei lähde runsastuun tms :)
Ei tässä raskaudessa mutta muissa on ollu. Ihan normaalia, voi johtua kuivista limakalvoista. En ois huolissaan jos ei lähde runsastuun tms :)
CJK-84 Oman äänensä löytänyt 7 loka 2017 #3 Huuuh, jos jollain muullakin ollu. Ei tosiaan oo tullu sen yöllisen puuhailun jälkeen!