Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
On mielestäni punertava ja tuli sen 30 minuutin sisällä, jätin aamulla niin sanotusti tekeytymään kun menin vielä sänkyyn torkkumaan niin ihan varma en oo![]()
Diann vähän sama tilanne täällä. Wi tosin tietoa mikä dpo ja vuoto on ollut pientä ja kirkasta ihan satunnaisesti. Epäilen että tulee limakalvolta kun olen kokeillu kohdun napukkaa. Eilen myös seksin jälkeen tuli muutama tippa. Napukka on kiinni, kiinteä ja korkealla. Pientä etovaa oloa, väsymystä jne mutta ei kunnon plussaa testiin. Huoh! Vois selvitä jotain ettei tarttis arvailla. Alkais menkat tai tulis kunnon plussa!
Niin ja siis kp33/28-30 menossa ja kuudessa raskaudessa plussannut ennen kun menkat edes myöhässä...
Onko sulla yleensä menkat tulleet jo dpo15? Testaa huomenna uusiksi ja katso ilmestyykö sama viiva tai vahvempi:) toivottavasti olis tärppi käynyt!
oviksen satuin vaan bongaamaan tossa reilu 2 viikkoa sitten.terolutia syömällä menkat tulee mut nyt olen syönyt vain joka toisessa kierrossa sitä tai tavallaan jättänyt yhdet menkat välistä lääkärin ohjeen mukaan.. jos ei tuo tuosta vahvistu on varmaan hakeuduttava lääkäriin kun näitä raskaus oireita kuitenkin on