SatKs:aan meitä ei oo menossa ko vaan kolme tän listan mukaan, voi ku oliski totta mut me päästäänki sit jo käsittääksenu uuden lasten- ja naistentalon puolelle
Sori, ehkä tyhmä kysymys mut monella on tommonen ikään kuin aikajana missä näkyy missä vaiheessa raskaus on menossa ja kuinka paljon jäljellä :) mistä semmosen saa?
Pau! Klikkaa jonkun allekirjoituksesta sitä aikajanaa, niin aukee sivu jossa saat luotua oman :) Ja sinne tulee linkki jonka sitte lisäät allekirjotukseen.
Hiukka liian tiukat on kriteerit päästä salaiseen ryhmään. Mä oon jo yhessä ryhmässä tuosta aikaisemmasta pojasta ja on tosi ihana ryhmä. Eikä sinne pääsy ollut noin vaikeeta. Ei sitä aina kerkeä olla kirjoittelemassa. No, kyllä se riittää tuo yksikin ryhmä missä sitä on :)