Kaveripyynnöt facebookissa laitettu kaikille tähän mennessä viestiä laittaneille. Pystyn lisäämään ryhmään vasta kun olette kaverilistallani. Kun olette ryhmässä, voitte poistaa minut kavereista, jos ette halua "tuntematonta" listoillenne :)
Tietenkin liittyä saa kun itsestä siltä tuntuu :) Mukaan pääsee varmasti! Itse liityin edellisen lapsen kohdalla kaksi kuukautta ennen laskettua aikaa fb-ryhmään. :D
Hei kertokaa jos ette ole saaneet kaveripyyntöä, epäilen että facebook suuttui eilen mulle siitä kun niin monta ihmistä pyysin peräkkäin kavereiksi... Laitan uudet pyynnöt sitten tulemaan :) Useammallekkin olen joutunut uudestaan laittamaan pyynnöt nyt tänään.
Joo sain. Tuleehan se ainoastaan jositalle. Klikkaanko että lukitae keskustelu tai vastaavaa...muuten ei väliä mutten haluais kailotella nimeäni täällä kun kukatahansa voi nähdä jos joku ulkopuolinen innostuu lukemaan huhtikuisii odottelijoit