I IinesV Vieras 18 kesä 2026 #21 Huh! Sulla on kyllä ollut aikamoinen matka kiva kuitenkin, että nyt pystyy olla rauhallisin mielin :) oliko sun vaikea päästä endoleikkaukseen?
Huh! Sulla on kyllä ollut aikamoinen matka kiva kuitenkin, että nyt pystyy olla rauhallisin mielin :) oliko sun vaikea päästä endoleikkaukseen?
Saaruski Puuhakas puhuja Heinäkuiset 2026 21 kesä 2026 #22 IinesV sanoi: Huh! Sulla on kyllä ollut aikamoinen matka kiva kuitenkin, että nyt pystyy olla rauhallisin mielin :) oliko sun vaikea päästä endoleikkaukseen? Click to expand... Ei ollu ollenkaan. Lääkäri laitto mut jonoon oliko jo ekalla käynnillä hänellä, joo tais olla ja seuraava leikkaus oli kans suunniteltu automaattisesti kun IVF-hoidot päättyneet.
IinesV sanoi: Huh! Sulla on kyllä ollut aikamoinen matka kiva kuitenkin, että nyt pystyy olla rauhallisin mielin :) oliko sun vaikea päästä endoleikkaukseen? Click to expand... Ei ollu ollenkaan. Lääkäri laitto mut jonoon oliko jo ekalla käynnillä hänellä, joo tais olla ja seuraava leikkaus oli kans suunniteltu automaattisesti kun IVF-hoidot päättyneet.