Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tää on ihan totta! Alkuun pystyin soveltamaan mitä kaapista löytyy, mutta nyt jo käytössä 2 omaa normikokoa isompi ulkoilutakkiHaastavin on ollut lenkkeily vaatteet, eka siirryin käyttämään miehen housuja ja nyt otin jo ulkoilutakinkin käyttöön.![]()
Se on yksi hyvä puoli heinäkuisessa, että ulkoiluvaatteita ei ihan niin paljoa joudu miettimään, kuin jos olisi raskauden loppuvaiheessa juuri talven alussa/alkuvuodestaTää on ihan totta! Alkuun pystyin soveltamaan mitä kaapista löytyy, mutta nyt jo käytössä 2 omaa normikokoa isompi ulkoilutakkipari kk sitten löysin hyvät äitiystreenihousut röhnisch-merkiltä.
Se lohduttaa vähän, vaikka nyt taas voi sitten olla kovat helteet yhdistettynä loppuraskauteen.No niinpä!Se on yksi hyvä puoli heinäkuisessa, että ulkoiluvaatteita ei ihan niin paljoa joudu miettimään, kuin jos olisi raskauden loppuvaiheessa juuri talven alussa/alkuvuodestaSe lohduttaa vähän, vaikka nyt taas voi sitten olla kovat helteet yhdistettynä loppuraskauteen.