Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hyvän vanhemman salaisuus tekijöiltä Julia Pöyhönen ja Heidi Livingston!
Itselle ehdottoman tärkeä kirja. Valottaa lasta, kehitystä, tarpeita ja tarvevajauden ilmenemisen muotoja. Sisältää myös konkreettisia tarinoita elävästä elämästä. Kirsikkana kakun päällä vanhemmalle myös tärkeää asiaa erityisesti henkiselle tasolle! Suosittelen ehdottomasti, voi kun olisin itse päässyt lukemaan tuon aiemmin.
Uudemmista:Entä onko vinkkejä taaperolle sopivista kirjoista, joissa pikkusisarus tulee taloon?![]()
Kyllä, sopinee varmaan just passelisti meiän huhtikuiselle! Pitääpä katsoa kirjastosta näitä, kiitos vinkeistä.Uudemmista:
Ruu ja vauva
Onni-pojasta tulee isoveli
Fanni ja pikkuinen Miu
Vanhemmista:
Aino, pikkuinen tyttö
Aino ja pakkasen poika
Nämä ovat meidän 3/23 syntyneelle taaperolle olleet hyviä, aika saman ikäinen taapero näkyy olevan teilläkin.![]()
Puppe saa pikkusiskon (jos onnistuu saamaan sen kirjastosta, ja saattaa olla liian pienille suunnattu).Entä onko vinkkejä taaperolle sopivista kirjoista, joissa pikkusisarus tulee taloon?![]()