Vargynja Admin Staff member Administrator Helmikuiset 2021 19 tammi 2026 #1 Neuvoloista ja apteekeista saa ilmaiseksi meidän ihanaa Vauvan odotus -opasta. Ihan kaikki neuvolat ja apteekit ei opasta valitettavasti jaa, mutta toivottavasti jokaiselle löytyy jommasta kummasta. Yliopiston Apteekeista opasta ei löydy. Oletko jo saanut omasi? Lisää oppaasta voi lukea täältä.
Neuvoloista ja apteekeista saa ilmaiseksi meidän ihanaa Vauvan odotus -opasta. Ihan kaikki neuvolat ja apteekit ei opasta valitettavasti jaa, mutta toivottavasti jokaiselle löytyy jommasta kummasta. Yliopiston Apteekeista opasta ei löydy. Oletko jo saanut omasi? Lisää oppaasta voi lukea täältä.
R Rapujellona94 Vauhtiin päässyt keskustelija Eilen klo: 17:06 #2 Onkohan missään listaa, että mistä apteekeista saa? Olen käynyt jo neljä apteekkia läpi eikä missään niistä ole ollut
Onkohan missään listaa, että mistä apteekeista saa? Olen käynyt jo neljä apteekkia läpi eikä missään niistä ole ollut