Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Eli iso juttu ja oli hänkin tahollaan jännittänyt, että tuleeko taas huonoja uutisia. Ultran jälkeen ilmoitti heti sisaruksilleen ja vanhemmilleen, ja anoppi olikin sitten mennyt ihan pitkin seiniä. Tätä on näet odotettu. 

Haluaa tehdä kaikki hankinnat jo hyvissä ajoin ja korjailee käytettynä ostettua pinnasänkyä ja suunnitteli jopa tekevänsä itse hoitopöydän. Siitä tulee kyllä hyvä iskä 
Mut itelle ei kyl tullu yhtään yllätyksenä kun esikoinenkin saatiin ihan ilman mitään ihmeempiä yrittämiä vaikka ehkäisykin oli käytössä.
Jotenkin vaan tuntuu et sillon mies oli paljon enemän onnessaan kuin nytten. Vaikka kylhän on nyt jo enemän puhumassa että "meille tulee toinen vauva" (viikkoja nyt siis 19+5) kuin testin tehtyäni. Ja onpa ollut mukana kaikissa neuvola käynneissä ja ultrissakin
Että eiköhän se vielä vaan innostu lisää!