E Eija Vieras 22 tammi 2014 #1 Olemme muuttamassa pariksi vuodeksi Kuopioon (vauva kohta 1kk) ja kaipaisin juttuseuraa kuopiolaisista äideistä. Löytyisikö ketään?
Olemme muuttamassa pariksi vuodeksi Kuopioon (vauva kohta 1kk) ja kaipaisin juttuseuraa kuopiolaisista äideistä. Löytyisikö ketään?
Tyttötiikeri Sanaisen arkkunsa ammentaja 22 tammi 2014 #2 Täällä olis yks tuleva äiti... kuukauden päästä on laskettuaika. Oon asustellut Kuopiossa kolmisen vuotta, niin olis itestäkin kyllä kiva saada tältä alueelta seuraa, kun on aika vähäiset noi sosiaaliset piirit täällä päin. :)
Täällä olis yks tuleva äiti... kuukauden päästä on laskettuaika. Oon asustellut Kuopiossa kolmisen vuotta, niin olis itestäkin kyllä kiva saada tältä alueelta seuraa, kun on aika vähäiset noi sosiaaliset piirit täällä päin. :)
K Kyfi4634530 Vasta-alkaja 26 tammi 2014 #3 Kiitos viestistä, olisi kiva tosiaan saada juttuseuraa niin itselleen kuin vauvallekin :) voitais ottaa yhteyttä spostitse?
Kiitos viestistä, olisi kiva tosiaan saada juttuseuraa niin itselleen kuin vauvallekin :) voitais ottaa yhteyttä spostitse?