Foorumin takkuinen toiminta & sivujen pomppiminen

  • Ketjun aloittaja Ketjun aloittaja Aaria
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

Aaria

Keskustelujen kuninkuusravaaja
Syyskuunmammat 2015
Lokamammat 2017
Toukoäidit 2020
Hei kaikki joita potuttaa, jurppii & pännii se miten hitaasti mainokset sivuilla latautuvat ja saavat sivut pomppimaan sinne tänne, hidastavat käyttöä hurjasti ja saavat aikaan paljon virhelyöntejä, tahattomia mainosten klikkauksia yms niin käykääs ilmoittautumassa tähän keskusteluun:

http://forum.vau.fi/threads/palautetta-ja-ideoita.1490525/

Eli Ota yhteyttä ylläpitoon -> palautetta ja ideoita

Mainosten pomppimiseen liittyen adminilta sinne tuli tällainen vastaus:
"Mainoksista minulle sanottiin ylemmältä taholta että asialle ei edes yritetä tehdä mitään ellei tule useammalta käyttäjältä palautetta niistä. Todella rasittavaa, mutta en voi asialle mitään kahden palautteen perusteella. :arghh:"

Eli toisin sanoen nyt vaan ilmoittautumaan, jotta ylläpito saa realistisemman käsityksen asian häiritsevyydestä!
 
Palautetta tulikin jo yllin kyllin jotta asia saatiin eteenpäin. :) Pistin ko. ketjuun jo viestin asiasta. Tälle ilmeisesti häiritsevimmälle mainokselle, mistä tämä lähti alkujaan liikkeelle ovat tekemässä voitavansa asap (eli heti kun saadaan tietää, mikä mainos on kyseessä). Muuten joudumme odottamaan elokuuhun että lomailijat palaavat, mutta sitten ainakin lupailivat että parantelevat tätä muutenkin.
 
Takaisin
Top